BICOM Biorezonans Türkiye

Biorezonans Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti 2005 yılından itibaren BICOM cihazlarının üreticisi olan Alman Regumed firmasının Türkiye Distribütörüdür.

Şirketimiz, BICOM Biorezonans Test ve Terapi Sistematiğini Türkiye’ de tanıtmak ve pazarlamaktadır. Bu bağlamda şirket merkezimizde doktorlara ve yardımcı personellerine yönelik eğitim seminerleri organize etmekteyiz. Eğitim sistematiğinin temelinde BICOM® cihazı satın alan hekimlerin üç günlük temel eğitimi bulunmaktadır. Bu eğitimden sonra BICOM cihazı satın alan hekimin kullanım ve ilgi alanına göre katılabileceği eğitimler mevcuttur. Tüm eğitimler Avrupa ISO standardına uygun organize edilmektedir ve sertifikasyona tabidir. Eğitmenlerimiz, yurtiçinden ve dışından olup, uzun senelerdir BICOM Sistematiğini aktif şekilde uygulayan uzmanlardan seçilmiştir. Yurtdışından gelen eğitmenlerin verdiği seminerlerde bir doktor tarafından anında (simultan) tercüme hizmeti sunulur. Her yılın Kasım ayında sonraki senenin eğitim planı hazırlanır ve web sitemizde doktorların bilgilerine sunulur.

Yıllık eğitim kapasitemiz 11 özel uzmanlık eğitimi (genelde 2 gün/ hafta sonu) ve yaklaşık 12 temel eğitim (3 gün Cuma-Cumartesi- Pazar) olarak toplam 23 seminerden oluşmaktadır. Biorezonans Sağlık Hizmetleri 38 farklı konuda seminer sunar ve bu şekilde başarının temelinde bilginin (eğitimlerin) olduğunu vurgulamak istemektedir. Yıllık eğitimlerimizin ve seminer yelpazemizin içeriğini öğrenmek için lütfen ‘Eğitimlerimiz’ linkini ziyaret ediniz. Uzmanlık eğitimleri ücretlidir. Cihaz kullanımı ile ilgili üç günlük temel eğitim (otel konaklaması/ öğlen yemekleri/ ikramlar vs. dâhil olmakla beraber) cihaz satın alan hekimlere ve yardımcı personeline ücretsizdir.

Regumed firmasının sunduğu tüm broşürlerin, bilgi kaynaklarının ve uzmanlara yönelik literatürün vs. Türkçeye çevrilmesinden sorumludur.

Firmamız ayrıca çeşitli kongrelerde (örneğin Akupunktur Kongresi) stant kurup, BICOM Biorezonans Sistematiğini tanıtır. Her yıl Almanya’nın Fulda kentinde organize edilen Uluslararası BICOM Biorezonans Kongresinde Türkiye’yi temsil eden konuşmacıların organizasyonunu üstlenir ve bizzat konuşmacıların ve Türkiye’den gelen diğer katılımcıların kongre süresince her türlü ihtiyaçları ile ilgilenir.

Ayrıca Biorezonans Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. BICOM cihazlarının teknik bakımı, tamiri ve aksesuar /ekipmanların tedariki için sorumludur. Cihazların/aksesuarların gümrüklenmesi ve müşteriye ulaştırılması firmamızın görevidir.

Firmamız, iş günleri dahilinde 10.30- 18.30 saatleri arasında telefonla danışma hattında hizmet vermektedir. Her türlü terapi uygulamaları, cihaz kullanımı vs. için düşünülen bu HOTLİNE özellikle cihaz kullanımına yeni başlayan hekimlerimiz tarafından sıkça başvurulan bir kolaylıktır.

2005 yılından beri ana firmamız Regumed’in ciddi ve disiplinli çalışma ilkelerini ülkemizde de gerçekleştirmekteyiz.

Sizlere mükemmel bir hizmeti ve servisi sunmaktan mutluluk duyarız.

Sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dileklerimizle

Biorezonans Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.