BİCOM Biorezonans Workshop
Op. Dr. Özlem KIRAN

Op. Dr. Özlem KIRAN Nöroşirurji uzmanı 5 Aralık 2021Saat 10:00 – 17:00Grand Wyndham Güneşli İstanbul BiCOM Biorezonans Metodu ile Hamer Focus (Beyin Odakları) Terapileri  1.     Dr. med. Ryke Geerd Hamer kimdir2.     GNM ( New... Devamını oku »

BİCOM Biorezonans Workshop
Op. Dr. Özlem KIRAN

Op. Dr. Özlem KIRAN Nöroşirurji uzmanı 3 Ekim 2021Saat 10:00 – 17:00Grand Wyndham Güneşli İstanbul BICOM Biorezonans ile hastaya yaklaşım nasıl olmalı. Kronik enfeksiyonların tespiti ve terapisi. Cihaz üzerinde hastaya özel ayarlar... Devamını oku »

MATRIX 1 – 2 – 3 ve 4 EĞİTİMİ

Matrix temel esasları: Matrix 1 ve 2 içeriği: *Dalga kolapsı oluşturulması,*Matrix kuantum fiziğinin pratikte uygulanması,*Ellerin zihinsel birleşimi ve uygulaması,*Zaman yolculuğu,* Enerji portalları ve pratikte uygulanması,* İki nokta metodu,*Kişinin kendine uygulaması,* Başka kişi... Devamını oku »

II.Magnetoterapi ve Frekans Tıbbı Kongresi

Devamını oku »

59.Uluslar Arası Bicom Kongresi Almanya

Devamını oku »

Diş Hekimliğinde Ağır Metal -Amalgam Minamata Sözleşmesi Kinezyoloji

Devamını oku »

Biosibernetik Regulasyon Terapisi

Devamını oku »

Psikosomatik Klinik Tablolar ve Biorezonans Semineri

(İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.) Dr. med. Jürgen Hennecke, Simone Maquinay Psikosomatik klinik tablolar ve Biorezonans Semineri İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.İlayda Avantgarde Hotel Atatürk Bulv. No.42 / Kuşadası İleri düzeyde olanlar için seminerÖn koşullar:... Devamını oku »

Pk Semineri

Psiko-Kinezyoloji  1-4 Bu seminerin içeriği kas testi kullanılarak bilinçaltı ile diyaloga giriştir. Böylece zihinsel, ruhsal veya bedensel yaşam sorunlarını tespit etmek ve çözmektir. Psiko Kinezyoloji ile ilgili temel bilgiler, Klinghardt’ ın 5... Devamını oku »

BİBİD Titreşim Tıbbı ve Biyorezonans Eğitim Seminerleri

BİBİD TİTREŞİM TIBBI VE BİYOREZONANS EĞİTİM SEMİNERLERİ1.AY   26 Mayıs 2018 CUMARTESİTİTREŞİM TIBBINA GİRİŞ • Tarihçe • Meridyen Kavramı • Akupunktur  • Muhtemel Etki Mekanizmaları • Suyun Hafızası 2.AY   30 Haziran 2018 CUMARTESİTİTREŞİM... Devamını oku »

Atölye Çalışması Tümör ve Otoimmun-Hastalıkların Bütünsel tedavisi

Dr.Sabine Rauch Yeni Seminer Tarih : 26.05.2018 – 27.05.2018 Yer : Kuşadası İlayda Avangarde Hotel Saat : 10:00 – 17:00  Atölye Çalışması  „Tümör ve Otoimmun-Hastalıkların bütünsel tedavisi“ – Bütünsel bakış açısından Tümör... Devamını oku »

Matrix Inform Semineri

Matrix temel esaslar,Dalga kolapsı oluşturulması, Matrix kuantum fiziğinin pratikte uygulanması,Ellerin zihinsel birleşimi ve uygulaması,Zaman yolculuğu,Enerji portalları ve pratikte uygulanması, İki nokta metodu,Kişinin kendine uygulaması, başka kişi üzerinde çalışma, Yer : Holiday inn oteli Çukurambar/ Ankara... Devamını oku »

Hem temel tedavide hem de patojen maddelerin tedavisinde

BICOM Optima’nın ve eklenti modülü 1’in kullanım esasları (hem temel tedavide hem depatojen maddelerin tedavisinde) seminerin konusu (2 gün) : 1.Gün: *                Biotensorve/veya kinezyoloji ile gerekli ve önemliön testler *                Detoksorganlarının endikasyon... Devamını oku »

2014 Seminer Takvimi

Devamını oku »

2013 Seminer Takvimi

Devamını oku »

Matrix Temel Esasları

Matrix temel esasları:*Dalga kolapsı oluşturulması,*Matrix kuantum fiziğinin pratikte uygulanması,*Ellerin zihinsel birleşimi ve uygulaması,*Zaman yolculuğu,* Enerji portalları ve pratikte uygulanması,* İki nokta metodu, *Kişinin kendine uygulaması,* Başka kişi üzerinde çalışma,*Omur kemiği çalışması Yer... Devamını oku »